JLG knikarmhoogwerkers voor onderhoudswerkzaamheden
JLG 800AJ knikarmhoogwerkers
Xtra Materieel heeft twee JLG 800AJ knikarmhoogwerkers geleverd aan G. Bouman Arkel B.V. voor onderhoudswerkzaamheden aan grote tanks.
Specialist in straal- en schilderwerken
G. Bouman Arkel B.V. is al ruim 35 jaar gespecialiseerd in het uitvoeren van straal- en schilderwerken voor industrie en overheden. Staal- en betonconstructies worden met de modernste technieken en kennis behandeld.
JLG800AJ, Ideaal voor deze klus
De JLG 800AJ is voorzien van een 360 graden rotatie en de 4x4 aandrijving wat de machine uitermate geschikt maakt voor buiten gebruik op ruw terrein en oneffen werkplaatsen. Ideaal voor G. Bouman Arkel B.V. die de werkzaamheden met behulp van de knikarmhoogwerkers veilig, snel en effectief wist uit te voeren.
Kinkarmhoogwerker huren?
Heeft u ook een mooi project waarbij een hoogwerker nodig is voor een ruw terrein of oneffen werkplaats? Neem dan contact met ons op via onderstaand formulier of bel direct naar 010 - 462 00 10.
Ons verhuuraanbod
Direct contact
Bouwmaterieel, machines en gereedschappen die in absolute topconditie verkeren. Dat is de garantie van Xtra Materieel, hét klantgerichte verhuurbedrijf in Rotterdam e.o. Waar mogen we u mee helpen?